Babalar Günü Önerileri

babalar gunu onerileri

Eşinizin yoğun iş hayatından dolayı bebeğinizle birlikte kaliteli aile zamanı geçirememekten şikayetçiyseniz, bu Babalar Günü’nü aileniz için hep hatırlanacak bir gün yapmaya ne dersiniz? Eşiniz ve bebeğinizle birlikte geçirebileceğiniz mükemmel bir Babalar Günü için aktivite ve hediye önerilerimizi sizin için sıraladık.

Bisiklete Binin

Bisiklete Binin

Hem güzel havanın tadını çıkarmak hem de biraz hareket etmek için sahilde ya da güvenli bisiklet yollarında bebeğinizle birlikte bisiklete binmeye ne dersiniz? Eşinizin bisikletinin arkasına bebek koltuğunu yerleştirdikten sonra bebeğinizi koltuğa oturtun ve bağlayın. Minik kaskını da taktıktan sonra yolculuğa hazırsınız! Miniğiniz babasıyla çıkacağı bu yolculuğa bayılacak! Siz de molalarda bol bol fotoğraflarını çekerek Babalar Günü anılarınızı pekiştirebilirsiniz!

Birlikte Mangal Yapın

Birlikte Mangal Yapın

Babaların en sevdiği aktivitelerden biri de mangaldır! Şehirden birkaç saatlik uzaklıkta bir mesire alanında ya da sahilde mangala izin verilen alanlarda bebeğinizle birlikte muhteşem bir akşamüstü geçirebilir, eğer katılara geçtiyse ona babasının pişireceği yumuşacık pirzolaları kemirme keyfini yaşatabilirsiniz! ☺ Etleri eşinize bırakın, tatlıyı siz üstlenerek ona sürpriz yapın!

Baba & Bebek Kıyafeti Hediye Edin

Baba & Bebek Kıyafeti Hediye Edin

Bebeğiyle aynı kıyafetleri giyen babalar sizce de çok tatlı görünmüyor mu? Bu Babalar Günü’nde eşinize ve bebeğinize bir örnek kıyafet alarak neşeli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Üstelik birçok fotoğraf çekebilir, en beğendiklerinizi bastırarak bu Babalar Günü’nü unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Bebeğinizin Ayak İziyle Hediye Hazırlayın

Bebeğinizin Ayak İziyle Hediye Hazırlayın

Bu hediye fikri özellikle de erkek bebek annelerinin çok hoşuna gidecek! Eşinizin evde olmadığı bir zamanda, eşinizin ayakkabısının altına kolay temizleyebileceğiniz bir boya sürerek beyaz bir A3 kağıdının üzerine bastırın. Daha sonra bebeğinizin ayağının altına farklı renkte ve kimyasal içermeyen bir boya sürerek babasının ayakkabı izinin ortasına ayağını bastırarak izini çıkarın. Üzerine istediğiniz notu ekleyin, kağıdı çerçeveletin ve Babalar Günü’nde bebeğinizle birlikte eşinize hediyeyi verin!

Babalar Günü Pikniği Yapın

Babalar Günü Pikniği Yapın

Eşinizin en sevdiği atıştırmalıkları ve yemekleri hazırlayıp onu miniğinizle birlikte doğada güzel bir pikniğe götürmeye ne dersiniz? Eşinizin evde olmadığı bir gün mutfakta harikalar yaratarak onu mutlu edebilir, ailecek doğanın tadını çıkararak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Telefonunuzdaki Fotoğrafları Bastırın

Telefonunuzdaki Fotoğrafları Bastırın

Telefonunuzda bebeğinizin ve eşinizin eşsiz anlarından oluşan fotoğraflardan en beğendiklerinizi seçip bastırarak ister minik bir albüm oluşturun, isterseniz de çerçeveletip eşinize hediye edin. Fotoğraflarla birlikte güzel bir not da yazarsanız bu hediyeyi unutulmaz bir hale getirebilirsiniz!