Üye Ol

Üyeliğiniz kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine dair bilgiye Üye Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Eti Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. Tarafından ticari elektronik ileti gönderimleri kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgi için, Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.


*Üyelik Sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.


Eti Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. tarafından; tanıtım, duyuru, bülten, etkinlik, reklam, promosyon faaliyetleri hakkında haberdar edebilmem amacıyla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesini Açık Rıza Metni’nde belirtildiği şekilde ticari elektronik ileti gönderilmesine ve bu kapsamda verilerimin İş Ortağı ve Hizmet Sağlayıcılar Listesi ile belirtildiği kapsamda hizmet sağlayıcılar ile paylaşılmasına rıza veriyorum.


Tarafınıza özel fırsatların sunulabilmesi adına kişisel verilerinizin işlenmesine dair bilgiye Kişiselleştirilmiş Pazarlama Faaliyetleri Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.


Kişisel verilerimin Kişiselleştirilmiş Pazarlama Faaliyetleri Açık Rıza Metni’nde belirtilen amaçlar için işlenmesini ve bu kapsamda verilerimin İş Ortağı ve Hizmet Sağlayıcılar Listesi ile belirtildiği kapsamda ilgili sosyal ağ sağlayıcılar ve Eti Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin iş ortakları ile paylaşılmasını onaylıyorum.