TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMLERİ KAPSAMINDA
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

ETİ Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. (“ETİ” veya “Şirket”) olarak, tarafınıza ticari elektronik ileti gönderimleri yapılması kapsamında kişisel verilerinizi işlemek için açık rızanızı soruyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında kişisel verilerinizi işlerken, veri sorumlusu sıfatıyla hareket ediyoruz. Açık rıza vermeniz halinde; kimlik (ad, soyadı) ve iletişim (cep telefonu numarası, e-posta adresi) kişisel verileriniz, sizi tanıtım, duyuru, etkinlik, reklam, promosyon faaliyetlerimiz hakkında haberdar edebilmemiz amacıyla işlenmektedir. Kişisel verileriniz; eticicibebe.com internet sitemiz üzerinde yer alan ilgili alanlar vasıtasıyla sağlamanız aracılığıyla otomatik ve kısmen otomatik yöntemlerle toplanmaktır. Kişisel verileriniz Kanun’daki kurallara uygun olarak, yukarıda belirtilen amaçlar kapsamında hizmet aldığımız tedarikçilerimiz ve hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmemiz amacıyla yetkili kurum ve kuruluşlar ile paylaşılmaktadır. Ticari elektronik ileti almaya rıza veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

Ticari elektronik ileti almaya ve bu amaçların sağlanabilmesi için ürün ve hizmet aldığımız yurtdışındaki tedarikçi ve iş ortağımız Sosyo Plus Bilgi Bilişim Tekn. Dan. Hiz. Tic. A.Ş (“Insider”) ile kişisel verilerinizin paylaşılmasına rıza veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

Ticari elektronik ileti gönderimleri için verdiğiniz rızayı, dilediğiniz zaman Şirketimize başvurarak geri alabilirsiniz.

Ticari elektronik ileti gönderimleri kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgi almak için Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.