Bebeğinizin ve Anneliğinizin İlk Yaşı Kutlu Olsun!

Bebeğinizin ve Anneliğinizin İlk Yaşı Kutlu Olsun!

Bebeğinizin ve anneliğinizin 1. yaşı kutlu olsun! Bebeğinizin en hızlı büyümesini gerçekleştirdiği koca bir seneyi geride bıraktınız.

Bebeğiniz her geçen gün gelişen yeni becerileriyle sizi şaşırtmaya devam edecek. Önümüzdeki dönemde, artan algıları doğrultusunda daha aktif olacak, belki uyku ve beslenme gibi bazı konularda sizi biraz daha zorlayacak, ama yüzünüzü her daim güldürmeye devam edecek.

1 yaşından itibaren her bakımdan ona örnek olmaya özen gösterin. Sosyal gelişimi içerisinde doğru davranışları benimsemek, iyi huylar geliştirmek, sağlıklı beslenmeyi öğrenmek gibi konularda sizin yaptıklarınızı gözlemleyecek ve tekrar edecektir.

Bebeğiniz için ilk göz muayenesinin de vakti geldi. Çocuklara özel muayene yapan bir göz doktoru araştırmaya başlayabilirsiniz. Göz muayenesi ve göz sağlığı hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Haftalar bir bir ilerler bebeğiniz büyürken, menüsü de gelişmeye devam ediyor. Doktorunuza da danışarak, bir yaşından itibaren onu yumurta beyazı, bal, inek sütü ve domatesle tanıştırabilirsiniz. Lezzeti ve besleyiciğiliyle büyük, küçük herkesin vazgeçilmezi Eti Cicibebe 1 yaşında da bebeğinizin yanında.