Bir Annenin En Büyük Sevgilisinin Bebeği Olduğunun 7 Kanıtı

bir annenin en buyuk sevgilisinin bebegi oldugunun 7 kaniti

Bir kadın anne olduktan sonra tüm hayatını bebeği kaplar. Tüm gün aklında bir tek o vardır, kalbi en çok onun için çarpar. Sevgililer Günü yaklaşırken, bir annenin en büyük sevgilisinin bebeği olduğunu kanıtlayan 7 şeyi sıraladık.

1 – Onu daha görmeden sevmeye başlar

Bir annenin bebeğini sevmesi için onu görmesine gerek yoktur. Bebek anne karnına düştüğü andan itibaren annenin biricik sevgilisi olur. 9 ay boyunca onunla yatıp onunla kalkar. Doğacağı ve onunla tanışacağı günü sabırsızlıkla bekler. Henüz görüşmeden başlayan bir aşktır bu.

1 - Onu daha görmeden sevmeye başlar

2 – İlk görüşmede tüm duygular birbirine karışır

Anne bebeğini ilk kez görüp onu kucağına aldığında dünyanın en muhteşem duygularını aynı anda hisseder. Bu duygular o kadar yoğundur ki gözlerinden yaşlar süzülür. 9 ay boyunca beklediği gün gelmiş, anne büyük aşkına kavuşmuştur.

2 - İlk görüşmede tüm duygular birbirine karışır

3 – Birbirlerinin elini hiç bırakmak istemezler

Anne bebeğinin avucunun içine parmağını soktuğunda bebek parmağı sıkı sıkı tutar ve bırakmak istemez. Minicik elleriyle anneye dokunduğunda anne için zaman durur, tüm yorgunluklarını unutur ve içini sıcacık bir huzur kaplar.

3 - Birbirlerinin elini hiç bırakmak istemezler

4 – Uyurken onu izlemek en büyük keyiftir

Bebek uykuya daldığında anne için onu izlemekten daha büyük keyif yoktur. Her nefes alıp verişi annenin ömrünü uzatır… Minik ağzına, burnuna, gözlerine bakarken hayatın mucizelerle dolu olduğunu ve daha önce hiçbir şeyi bu kadar sevmediğini düşünür.

4 - Uyurken onu izlemek en büyük keyiftir

5 – O kucağındayken huzur bulur

Bebek annenin kucağına kafasını koyduğunda dinginleşir, aralarındaki bağ kuvvetlenir, kalp atışları eşitlenir. Anne göğsünde nefes alıp veren minik sevgilisiyle huzur bulur. Uyuyakaldığında onu uyandırmamak için kıpırdamadan saatlerce olduğu yerde kalır.

5 - O kucağındayken huzur bulur

6 – Yemek randevuları hep çok eğlenceli geçer

Birlikteyken neredeyse hiç sıkılmazlar, her zaman çok eğlenirler. Her gün her öğünü birlikte yerler. Bebek doyduğunda anne de doymuş gibi hisseder.

6 - Yemek randevuları hep çok eğlenceli geçer

7 – Hiçbir şey aralarına giremez

Aralarındaki bağ o kadar kuvvetlidir ki, hiçbir şey aralarına giremez. Annenin en büyük önceliği bebeğidir ve onun ihtiyaçları diğer her şeyden önce gelir, kendisinden bile. Dünya bir yana, o bir yanadır.

7 - Hiçbir şey aralarına giremez

Tüm annelerin ve minik sevgililerin Sevgililer Günü’nü kutlar; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirmelerini ve hiç ayrılmamalarını dileriz. <3